ייצור תבניות פלסטיק לתעשיות השונות

ייצור תבניות פלסטיק וגם תבניות להזרקה הוא תחום רחב הנוגע כמעט בכל מוצרי הצריכה והפנאי המלווים את היום-יום שלנו. אלא שבמרבית המקרים מדובר במוצרים שאין אנו צורכים ישירות מהיצרן כלקוחות קצה ועוברים תהליך של תכנון מוקפד ופס ייצור המוני בעבור התעשייה הנדרשת, ומשם אל לקוחות הקצה. נבחן מספר תעשיות הזקוקות לעולם ייצור תעשיות פלסטיק ובמוצרים המגיעים אלינו, לקוחות הקצה, על מנת להבין את הפרמטרים הנדרשים בתחום:

יצור תבניות לתעשיית המחשוב

לאחר שמפתחים ומהנדסים גורמים לרעיון לקרום עור וגידים ולהמציא את הטכנולוגיה הבאה שתשנה את חיינו, עולה הצורך לארוז אותה בקופסא עם כל רכיביה על מנת להפוך אותה למוצר זמין למשתמש. בין אם מדובר במחשב עצמו, בכרטיס מסך, כרטיס רשת, שבבים שונים המביאים להשלמת הטכנולוגיה או מוצרים שלימים כגון: מקלדת, עכבר, מצלמת רשת וכדומה- המוצרים הללו נוצרים מפלסטיק, ועל מנת להבטיח מוצרים אחידים במראה, במשקל, בעמידות ובפרמטרים חשובים נוספים- נולדה תעשיית ייצור תבניות פלסטיק לתת מענה.

תכנון תבניות לתעשיית הרכב

כאשר אנו רוכשים רכב חדש אנו מתעניינים בנפח המנוע, סוג ההנעה, מספר בוכנות ותצורת תיבת ההילוכים. כאשר אנו נכנסים לרכב החדש בפעם הראשונה אנו מדברים על הברק ועל הריח – המגיעים שניהם מתעשיית ייצור תבניות פלסטיק. בעזרת תכנון וייצור תבניות מדויקות ומותאמות מעוצב פנים הרכב, ובטכנולוגיה ייעודית של יצירת תרכובת הפלסטיק נולדת מעטפת הרכב הפנימית המבטיחה עמידות ומראה מרשים לאורך זמן רב.

תבניות להזרקת ציוד רפואי

האקדמיה הרפואית עובדת ללא הרף על פיתוח מוצרים שונים בתחום הרפואה שיישקפו את הקדמה הטכנולוגית מחד גיסא, ויעניקו פתרונות ושדרוגים לעבודת הרופאים והאחיות בשטח, וכן יקלו תהליכי טיפול וריפוי שונים בעבור ציבור המטופלים. ייצור תבניות פלסטיק להזרקה בחדר נקי בעבור הטכנולוגיות הרפואיות הוא מהגדולים שבפלחי הפעילות וחולש על היקף עבודה משמעותי, החל מייצור קופסאות מותאמות לכמוסות ותרופות ומזרקים וכלה בקטטרים, מסכות חמצן, שתלים אורתופדיים מכשירי מדידה (לחץ דם וכדומה) ועוד.

מוצרים לבית ולגן: כסאות פלסטיק, קופסאות למטבח, ריהוט גן, מוצרים סניטריים לחדר האמבטיה, תריסים ומסגרות: היש בבית מוצרים שאינם עשויים מפלסטיק? נראה כי ייצור תבניות פלסטיק נוגע כמעט בכל תחום בחיינו. מאחורי מרבית מוצרי הצריכה, הנוחות והשימוש בבית משולבת תעשיית הפלסטיק. חדי העין יוכלו להבחין בין מוצרי איכות, אחידות בקו הייצור, עמידות ושמירה על צבע וצורה, חוזק המוצר ואחרים. כל אלה מושפעים מתכנון נכון של התבנית, ייצור תבניות פלסטיק באופן מקצועי, ותהליך ייצור המוני מוקפד ואיכותי.

אנו בחברת איי.פי.יו נושאים בגאווה מעל לשלושים וחמש שנות ניסיון בעולם ייצור תבניות פלסטיק וגם תבניות להזרקה ומעסיקים את מיטב אנשי המקצוע המביאים היכרות עם החומרים השונים ופרקטיקה מעשית, שהופכת אותנו לחברה מובילת שוק בתחום בארץ ובעולם. אנו מתמחים בייצור תבניות לציוד רפואי, לתעשיית הרכב האטונומי ובייצור מוצרים מורכבים הדורשים טכנולוגיות מאתגרות. אנו עובדים בפריסה בינלאומית בישראל, ארה"ב, המזרח הרחוק ומקומות נוספים, ונשמח להביא גם אליכם את הטכנולוגיה החדשנית לצד העבודה עתירת הניסיון.

ניסיון ב תבניות להזרקה וניסיון ב הזרקות פלסטיק מהווה יתרון גדול ביצור מוצרים מורכבים.

 

יצור תבניות להזרקה